Menü

Tagszervezeti belépés

Felhasználó

Login:
Jelszó:
 
Elfelejtetted a jelszót?

Language

Adatbázis

MTFSZ tagszervezetek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Nagyváradi Ady Endre Líceum DiáksportkörADY000
Energia Vasas Alpesi Rózsa SEALP1200
Apex Optimista SportegyesületAOS22180
Alba Regia Atlétikai KlubARA71330
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületASK3500
Balassagyarmati Balassi Bálint KSEBBB3080
Budapesti Diáksport SzövetségBDI5610
Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubBEA114290
Budakalászi Sport ClubBKL740
Babits Mihály Gimnázium DSEBMG38630
Balatonfüredi Sport ClubBSC51190
Bakonyi Tájfutó KlubBTK63420
Ceglédi Bem VasutasCBD860
Csipa Sport és Szabadidő EgyesületCSP239300
Denevér Barlangkutató és Szabadidősport EgyesületDCS28170
Debreceni Egyetem Atlétikai Club Sport Nonprofit Közhasznú KftDEA1610
Debreceni Honvéd Sport- és Diáksport EgyesületDHS1320
DISZ Közéleti, Kulturális és SportegyesületDIS20110
Debreceni Nagyerdő SportkörDNS39150
Debreceni Nyulak SportegyesületDNY2450
Diósgyőri Tájékozódási Futó ClubDTC151500
Egyesületen kívüliEK543740
Egri Spartacus Tájékozódási Futó SportegyesületESP97390
Egri Testedző ClubETC12570
Fehérlófia SportegyesületFLF3660
FŐMTERV SEFMT1320
Futárok Sport ClubFSC8230
Gödöllői Kirchhofer József SportegyesületGKS58390
Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó EgyesületGOC176120
Gerecse Tájfutó ClubGTC21250
Győri Elektromos VSKGYE000
Gyöngyösi Tájfutó KlubGYO82440
Hangya SportegyesületHAN800
Honvéd Bottyán SportegyesületHBS1930
Balatonalmádi Herkules SportegyesületHER1110
Hód-mentor sport és műpártoló egyesületHOD3730
Szolnoki Honvéd SportegyesületHRF88140
Hegyisport Szentendre EgyesületHSE1930
Hidegkúti Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHSP3310
Hódmezővásárhelyi Tájékozódási Futó ClubHTC68120
HUFEZE PásztóHUF900
Jászapáti, Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és KollégiumJMD47180
Jogging Plus Szuperinfó ClubJOG810
Községi Sportkör Jánosháza JSS2080
Kalocsai Sport EgyesületKAL81370
KFKI Petőfi SportkörKFK34140
Hegyvidék-KFKI Optimista SportklubKOS2290
Kristály Tájfutó és Természetjáró Sport KlubKRI820
Karcagi SportegyesületKSE1120
Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó SportegyesületKTT1490
Kőbányai Textil SportegyesületKTX200
Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeKZS30140
Műegyetemi Atlétikai és Football ClubMAF47110
Mazsola Tájfutó és Természetbarát SportegyesületMAT24160
Maccabi Vívó és Atlétikai Club Tájékozódási Futó SzakosztályMCB40120
Győr-ménfőcsanaki Egységes Sportkör MCS1200
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Football ClubMEA1980
Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakosztályMOM56160
Megalódusz SportegyletMSE46190
Navigátor SportegyesületNAV19120
Nyírség Környezetvédelmi és Szabadidősport EgyesületNYK14190
NYVSC-Nyírerdő Tájfutó SzakosztályNYV51500
Orvosegyetem Sport ClubOSC58160
Paksi SportegyesületPAK27230
Pécsi Orvos-Egészségügyi SportkörPOE2720
Postás Sport EgyesületPSE93120
Pusztamérgesi SportegyesületPUS11140
Pécsi Vörös Meteor SKPVM47180
Pécsi Vasutas SportkörPVS164260
Szent György SportegyesületRTF2000
Silvanus SportegyesületSAS101250
Salgótarjáni Dornyay SportegyesületSDS197590
Széchenyi István Egyetem SportegyesületSFC4370
Sirályok SportegyesületSIR9740
Sárvári Kinizsi SportegyesületSKS3040
Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football ClubSMA56180
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületSPA173280
Siketek Sport ClubSSC930
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tájékozódási Futásért EgyesületSTE23130
Sün SC VeszprémSUN1000
Szombathelyi Haladás VSESZT4450
Szegedi Bokorugró Tájfutó SportegyesületSZU61210
Szegedi Vasutas Sport EgyesületSZV136220
Tapolcai Honvéd Sport EgyesületTHT4470
Tungsram Sport ClubTSC300
Törekvés Sport EgyesületTSE11130
Tipo Tájfutó és Környezetvédő EgyesületTTE152210
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd SportegyesületTTT43450
Veszprémi Bridzs és Tájékozódási Sport EgyesületVBT8370
Veszprémi Honvéd SportegyesületVHS84130
Vizsla Egészség, Sport és Környezettudatos EgyesületVSE3970
Victoria Sportegyesület MórahalomVSM23310
Veszprémi Tájfutó ClubVTC2580
Zöld Sportok ClubjaZSC100
Zselic Tájékozódási Futó és Szabadidősport EgyesületZST50500
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó ClubZTC151440

Külső szervezetek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Árpád Gimnázium DSKAGD200
Ajkai Bányász SKAJK000
Amanda Marga SE DozmatAMU000
Almásfüzitői SCASC000
Almásfüzitői Timföld SEATS000
Angyalföldi TEATT000
Budakeszi Általános.Iskola DSEBAI000
Budapesti Asztali-labdarúgó EgyesületBAL500
Bánki Donát DSK KisbérBDS000
Egészségügyi SZKI BékéscsabaBED000
Baross G. Közl. SZKI DSK MiskolcBGK000
Budapesti Honvéd SE Atlétikai szo.BHS000
Bicsérdi TSZ SEBIC010
Bajza József Gimnázium DSBJG000
Békéscs. Ker. SZKIBKS000
Balassagyarmati MEDOSZ SEBME2010
Budai Ősforrás Sport ClubBOF200
Boróka Szabadidősport EgyesületBOR000
Bláthy Ottó Vill.SZKI DSK MiskolcBOV000
Bravo SCBRA000
Boros Sámuel Közgazdasági SZKI DSKBSK900
Centrum Áruházak SKCEN000
Club 145 SECLU?000
Color Nova SE PásztóCNP000
Csemői Tájfutó DSKCSD000
Csévharaszti SECSE000
Csákvári Torna ClubCTC500
Damjanich János Honv.Koll.DSE SzegedDAM000
Délalföldi Regionális Tájékozódási SportegyesületDAR12050
D. Baranyai Torna ClubDBT000
Dobozi DSKDDS000
Dél-Alföldi Régiós SportegyesületDÉL000
Deák Ferenc Kereskedelmi SZKI DSKDFD000
Debreceni Műanyag SKDMU000
DVTKDVT000
Egis SE Bp.EGI000
Egri Honvéd SEEHS000
ELTE-PERTEELT600
Észak-Magyarországi Természeti SCEMO200
Építőipari Szakközépiskola DSKEPI000
Energetikai Szakképzési IntézetESZ3700
Fabulon SC Bp.FAB010
Fenyő SEFEN000
Fillér DSKFIL000
Futó-Sífutó Club SzolnokFSC0000
Flexo-Spartacus SE Bp.FSS000
Fülőpjakabi Általános Iskola DSKFUL000
Gödöllői Egyetemi ACGEA000
Geometria SE Bp.GEO000
Győr Gyárvárosi DSKGGD000
Gépj.techn. Honvéd DSE SzabadszállásGHD000
Gold SC Bp.GOL000
Grassalkovich SEGSE000
Gépip. Spart SEGSS000
Hajós Alfréd DSEHAD200
Hatvani Szabadidő SEHAT000
Havas Szabadidő KlubHAV500
Honvéd Gábor Áron SportegyesületHGA1000
H.Gépj.techn SZKI DSE SzabadszállásHGT000
Hild DSK, GyőrHIL000
Hermann Ottó Gimn. DSK MiskolcHOG000
Hatvani Szabadidő és Triatlon SEHST400
Honvéd SZKI SzabadszállásHSZ000
József A. Lakótelepi TE BékéscsabaJAL000
Jókai DSKJOK000
Juhász Gy. TK Főisk. SzegedJUH000
Junior SE Bp.JUN000
Jászárokszállási Vasas SEJVS000
Kenguru DSEKEN000
Krúdy Gyula Kereskedelmi Szki. és Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szmk. I. DSKKER200
Közg. Egyetem DSKKES000
Kisbéri Petőfi DSKKIB000
Kaposvári Ip.SZKIKIP000
Kolacskovszky Lajos TE SzegedKLT000
Kecskeméti MÁVKMA000
Kőbányai Tájfutó KlubKOB000
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaKOD630
Kőrisfa SE, NagykőrősKOR000
Kőbányai Sirály Tájfutó SportegyesületKST020
Kaposvári Tájfutó KlubKTC000
Kisteleki Testedző EgyesületKTE1400
Kármán Tódor Honvéd DSEKTH200
Kiskunfélegyházi Vasutas SEKVS000
Lendület DSK DebrecenLDS000
Lenkey Honvéd Gimnázium DSELEN000
Litéri Tájékozódási Futó ClubLIT400
Lokomotiv TE Bp.LOK000
Margitszigeti Atlétikai CentrumMAC1700
Mezőtúri DózsaMDO000
Miskolc Szabadidőközpont SportegyesületMIS000
Mátyás Király Gimn. DSK FonyódMKG000
MMG-AM SC Bp.MMG000
Merkapt Maraton Team SportegyesületMMT100
Móricz Zsigmond SZKI FehérgyarmatMZS000
NIKE-FAKNIK000
Nagykanizsai Zalaerdő SENKZ2210
Nokia SENOK1200
Nyársapáti Rádióamatőr KlubNYR000
Országos Diáktájfutó SportegyesületODT000
Orion SKORI410
OVIT SEOVI500
Pista Autósport és Tájfutó SportegyesületPAT600
Pataky DSKPDS000
Péti MTEPET000
Pásztói Tájékozódási Futó és Szabadidősport EgyesületPTF000
Pápai Tájfutó SEPTX600
II. Rákóczi Ferenc Gimn.DSE V.naményRFG000
Rendőr Testedző EgyletRTE700
Szegedi Elektromos SESEL000
Szuperinfó SCSIS200
Szőregi Kossuth Lajos Általános Iskola DSKSKL000
Szegedi Rádiós Tájfutó ClubSRS900
Bocskai Gimnázium DSK SzerencsSZB000
Széchenyi István Általános Iskola DSKSZD000
Szentesi Vasutas SCSZE000
Garay SE SzekszárdSZG000
Szabadsághegyi DSE Bp.SZH000
Szirmabesenyő SESZI000
Szentlőrinci AC DSE Bp.SZL000
Szentpéterszegi DSKSZP000
Tóth Ágoston Térképészeti IntézetTAT000
Turbo Diesel KlubTDK1500
Tatai Atlétikai ClubTHA020
Taszár Honvéd SportegyesületTHS0460
TITÁSZ Elektromos SETIT000
Tatai Jávorka Sándor Mezőgazdasági Szki. DSKTJD700
Tiszaliget SETLS000
TURUL LINE-ALBA TRIMMTUR000
Tatabányai Váci Mihály Ált. Isk. DSKTVD100
Új Élet DSK DebrecenUED000
Vadas Jenő SZKI DSK MátrafüredVAJ000
Veszprémi Egyetemi DSKVED000
Veszprémi Egyetemi Sport ClubVES600
Honvéd Középiskola DSE VácVHK000
Vidra SEVID000
Videoton SCVID0000
Viking Sport EgyesületVIK510
Akademik TU KošiceXAAD0460
AbaligetXABA0790
Aradi GyermekpalotaXADI090
Adrenalin SKXADR010
Andy SimpsonXADY010
Wawel KrakowXAEL0520
A.S.D. Erebus Orientamento VicenzaXAER060
alexanderXAEX000
AOK KosutnjakXAKK000
Akseli AhtiainenXAKS000
alexanderXALE000
Alnis-JNSCXALN090
Alpstein-OXALP020
Acélszív Triatlon DunaújvárosXALS0110
AltairXALT000
Angelniemen AnkkuriXANG030
AOK KošutnjakXAOK0130
APEX Optimista SportegyesületXAPE0160
Aron HakaXARO030
Auseklis OKXASE010
ASG Teutoburger WaldXASG010
ASK PezinokXASK0110
ASUBXASU000
ATU KosiceXATU0320
Auseklis IKXAUS0570
Ady Líceum SCXAYL0600
Ballerup OrienteringsklubXBAL020
BK SliacXBAR030
DobruskaXBDR030
beaudeXBEA000
Bednárik MartinXBED000
Bendigo Orienteering ClubXBEN010
Besenyei ZoltánXBES000
BETA URSUS RosiceXBET0190
Balikesir OryantiringXBIK010
BKS Wataha WarszawaXBKS030
Balikesir GSKXBLI020
Bánvölgyi PetraXBNV000
Bodócs EmeseXBOD000
BOKXBOK010
Boros EszterXBOR000
Boxholm-Mjölby OLXBOX020
Braunschweiger MTVXBRA050
Bordács LászlóXBRD000
Bjørn Sverre GulheimXBRN030
Bátor Környezetvédők EgyesületeXBTO020
Bul TromsøXBUL010
Butovo WolvesXBUT020
Bodó László BélaXBZL000
caner kalınXCAN000
CARLA MARIA CLAUSIXCAR000
Club Chew Valley Orienteering ClubXCBC030
CLUB SK,, DMB,,XCBS000
Clubul Sportiv Universitatea CraiovaXCBU010
CS UNEFS BucharestXCEF090
CEFET M.GeraisXCFE010
C.S. Garage Racing Baia MareXCGA030
CO LIEGEXCIE040
COLIège XCLI020
Clubul Sportiv SPRIA Baia SprieXCLU030
Compass KolozsvarXCMP030
caner kalınXCNE000
C.S. NORD Baia MareXCNO040
Cascade Orienteering ClubXCOC000
CSO DUDU FlorestiXCOD030
COLJ-SwitzerlandXCOL010
Compass KolozsvárXCOM000
C.S.O. MadarasXCON080
Corsaorientamento Club RomaXCOR020
Crew SEXCRE0120
CARLA MARIA CLAUSIXCRL000
CS Scolar Baia SprieXCSC020
Czech Rational TeamXCSE030
C.S. SPRIA Baia SprieXCSS020
CSU BrasovXCSU040
Clubul Sportiv NORD Baia MareXCUB040
C.S. Universitatea CraiovaXCUN010
CO2XCXX020
DRAGANXDAG000
Dandenong Ranges Orienteering ClubXDAN020
SSO MEPhIXDAR030
Décsey EmőkeXDCS000
Der Berger-ClanXDER0110
Dimitrijevic IlijaXDIM000
DJK Adler BottropXDJK010
DMB BeogradXDMB030
Dmitry GolenevXDMI020
Domán GáborXDOM000
Dragonflies SC.XDRA020
dror ziporiXDRO010
dva kukuXDVA0110
Egyesült Arab EmirátusokXEGY0170
Ekonom Banska BystricaXEKO0130
Eltájolók TSEXELT010
Endrödi ErikaXEND000
Espoon suuntaXEPO000
Espoon SuuntaXESP0280
Expres Czech TeamXEXP040
Egyesulet nelkulXEYE000
FABRIZIO BERNIXFAB000
Farmaceut BratislavaXFAR0360
Freeriders SCXFEE050
FeelPro.plXFEL030
FeelPro.plXFLP000
fodor frigyesXFOD000
Forth Valley OrienteersXFOR010
Fossum IFXFOS040
FSPV Erste BankXFPV020
Fredrikstad SKXFRE010
Frontela OXFRO000
FSP PrahaXFSP010
GafanhoriXGAF020
Gajodi ViktorXGAJ000
Gamleby OK XGAM030
Clubul Sportiv Garage Racing Baia MareXGAR020
Gawel JiriXGEL000
Garingal OrienteersXGIN020
GliwiceXGLI060
Garage Raicing XGRA010
Győri Elektromos VSKXGRI030
Gruenberger MartinXGRU000
ÖGSV AustriaXGSV040
GTCXGTC0210
Gyuro AnnaXGYU010
HSV WalsXHAL010
Hamar OKXHAM0140
Haninge SOKXHAN030
Harpagan Orienteering ClubXHAR080
Hasharon OCXHAS060
Havas Szabadidő KlubXHAV000
Hódmezővásárhelyi Tájékozódási Futó ClubXHDM000
Helsingin SuunnistajatXHEL0210
Henrik PerssonXHEN000
Herson SCXHER030
HSV OL Wiener NeustadtXHIE040
HiisirastiXHII020
Ähtärin UrheilijatXHIN010
HSV OLXHOL000
Homo NavigatorsXHOM040
HONVÉD BOTTYÁN SEXHON000
Hordaveg BIL BergenXHOR0140
Herlufsholm OKXHRL000
Herttonimen HiitäjätXHRT020
HSV OL Wiener NeustadtXHSV0510
HSV FeldbachXHVF020
HSV GroßmittelXHVG020
HSV KlagenfurtXHVK010
HSV OLXHVO000
HSV PinkafeldXHVP0150
HSV RiedXHVR020
HSV VillachXHVV010
Wiener Akademischer TurnvereinXIEN020
IFK GöteborgXIFK000
If Sibbo-VargarnaXIFS000
Ikaalisten Nouseva-VoimaXIKA010
IK HakarpspojkarnaXIKH010
Ingemar LindblomXING020
InterlopersXINT010
IF Sibbo-VargarnaXISI010
Iskatel MoscowXISK020
Israel TeamXISR020
Intercisa Rádióklub SEXITE010
ITU Orienteering ClubXITU010
Witzig HansXITZ000
Jaana HölsöXJAA000
Jedynka Jastrzebie ZdrojXJED020
Jennifer HUddXJEN040
Jámbor KingaXJMB000
Joe JacksonXJOE000
Järla IFXJRL020
Jászszentlászlói SportegyesületXJSZ010
Józsa DorottyaXJZS000
Kaiser CsabaXKAI000
Kajaanin SuunnistajatXKAJ040
KaliningradXKAL050
Kankaanpään SuunnistajatXKAN020
Karl PongratzXKAR000
Kasianenko SergiiXKAS000
Kaunas SM GajaXKAU090
Keravan UrheilijatXKAV010
ŠK VAZKA BratislavaXKAZ010
KOB Baník SokolovXKBB0180
KOB Cingov Spisska Nova VesXKBC070
KOB DobruskaXKBD010
Kubik-Wekerle O-TeamXKBI040
KOB KysakXKBK010
KOB Moira BrnoXKBM030
Klub orientačného behu MartinXKBO040
KOB ProstejovXKBP000
KOBRA BratislavaXKBR070
KOB Sokol PezinokXKBS020
KCT AsXKCT010
Kertesz IstvanXKER000
Kiskőrösi Evangélikus KözépiskolaXKIS040
KSO Valdi SofiaXKLD090
Kalevan RastiXKLE010
Kalksburg OLXKLK020
Kolozsvári TranSilvaXKLO0460
Klub vytrvalostnich sportu SumperkXKLU0410
Kometa KraloviceXKME080
Kempelen ÁkosXKMP000
KOB Usti nad OrliciXKOB050
Škofjeloški Orientacijski KlubXKOF040
KOB Sokol PezinokXKOK0410
Kolozsvári Compass SportklubXKOL060
Komárom-Esztergom MegyeXKOM0140
Konnerud ILXKON010
KooveeXKOO020
Kossuth Lajos Gimnázium, TiszafüredXKOS040
KOVZXKOV020
Klompen OrientatieVereiniging ZuidXKPE020
Kempische OrientatielopersXKPI010
Kobra BratislavaXKRA010
Karkki-RastiXKRK020
Körtvély ElődXKRT000
KS Kościelec Chrzanów XKSK080
KOS Tesla BrnoXKST040
KOS TJ Lokomotiva KrnovXKTJ070
KTV AltdorfXKTV010
Klub GafanhoriXKUB020
Kouvolan SuunnistajatXKUV0130
Kymin SuunnistajatXKYM030
Kézsmárki ÁgnesXKZS000
LZ OMAHAXLAH0110
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav BrnoXLBM020
Leibnitzer ACXLBN020
Leibnitzer ACXLEI000
Leibnitzer ACXLIB0180
Ljungskile FKXLJU000
LZ OMAHAXLOM000
Lorca-OXLOR000
Lörincz GáborXLRI000
Älvdalens IF OKXLVD000
LynxXLYN010
LZ OmahaXLZO0120
Maaria MahtiXMAA010
MABOXMAB030
Madarasi Tájfutó KlubXMAD0150
Magnus OrienteeringXMAG060
Malmby IFXMAL040
Maratin Rivulus Dominarum Baia MareXMAR0160
Maslacak, BelgradeXMAS030
Madaraszi Tajfuto KlubXMDA0300
Magic MapXMGI060
Magyar Szektorlabda SzövetségXMGY010
Michal SadowskiXMIC020
Marina MovkoXMIN060
MKS Metalowiec LódzXMKS050
Mladost ZvolenXMLA020
Mónus NoémiXMNU000
ModiinXMOD020
Moscow Compass MPEI XMOS0200
MPEI Moscow CompassXMPE0210
Marco Antonio Parejo Pozo XMRC000
Mariborski OK XMRI070
Martins VimbaXMRT040
Maslacak XMSL060
Mullsjö OKXMUL000
Nantes Atlantique OrientationXNAN020
Néda LászlóXNDA000
NSA - SIVENXNEN030
nereGIS BratislavaXNER020
„NIMRÓD” Kerek-Erdő Egyesület XNIM020
Nord Team BeszterceXNOR010
Novi Sad SerbiaXNOV010
Nord Team BistrataXNRD020
Naturfreunde LinzXNRF000
NSA SivenXNSA010
Nastolan TeräXNST010
Nathalie JulmyXNTH010
NTNUIXNTN010
Naturfreunde WienXNTU0250
Naturfreunde LinzXNUR020
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény KalocsaXNYA010
NagykárolyXNYK030
Nyugalomkárosítók SCXNYU060
OK Magic MapXOAG000
OAK Novi SadXOAK060
OLG WaldXOAL010
OJE WapplerXOAP060
Ok Variopintos XOAR000
OC FürstenfeldXOCF0130
OLC GrazXOCG010
OLC Omström Sense XOCO010
OCP AustraliaXOCP010
OLC SKOG FribourgXOCS000
OLCU ViktringXOCU000
Oddíl OB KotlářkaXODD000
Oded VerbinXODE0120
OK DIFXODI000
OK DjerfXODJ050
OK MedjimurjeXOED030
Orienteering KlosterneuburgXOEN060
OrienterXOER040
omeverestXOEV000
OLG Deutsch KaltenbrunnXOGD0140
OLC GrazXOGR020
OLG Ströck WienXOGS020
ORIENTER SK MarosvásárhelyXOIE0180
OK DIFXOIF000
Orijentacijski klub BjelovarXOIJ070
OK MeđimurjeXOIM020
OK OrintoXOIN020
OK RISXOIS020
OK JasenicaXOJA010
OK JelenXOJE060
OK BrežiceXOKB030
OK DIFXOKD070
OK HorsensXOKH010
OK JapeticXOKJ0190
OK KaliningradXOKK0190
Okubali SKXOKL020
OK Magic MapXOKM050
OK OrintoXOKO020
OK PerkmandeljcXOKP020
OK Slovenj GradecXOKS020
OK TivoliXOKT030
Okubali SkXOKU000
OK VihorXOKV020
Olavin RastiXOLA020
OLC SKOG FribourgXOLC050
OLG RymenzburgXOLG020
OLifantXOLI020
OL Vallset StangeXOLL010
OL Regio OltenXOLR020
OLT TransdanubienXOLT010
OK LundsXOLU040
OLV UslarXOLV020
OK MaksimirXOMA0120
OK MerzXOME070
O-mikronXOMI020
OLC WienerwaldXONE050
OrienteeringTSXONT040
OOB TrebicXOOB020
OK KomendaXOOM020
OK orionXOOR010
OK Pan, AarhusXOPA030
O-PenserXOPE040
OK PolarisXOPO070
OK KåreXORE020
Orienteering club DIFXORI060
Orlik RajbrotXORL040
OK RoskildeXORO040
OC FürstenfeldXORS020
OT RTANJXORT070
OSIXOSI020
OK SovaXOSO0150
OK StrazilovoXOST020
OrientaXOTA030
ORIENTER Sport KlubXOTE050
OT RtanjXOTR000
Ounasvaaran HiihtoseuraXOUN010
OK VariopintosXOVA0100
OK VendelboerneXOVE020
OK VihorXOVI0260
OK-94XOXX090
WWOPXOXX01570
OK DIFXOXX0170
OK 77XOXX020
OK RISXOXX030
PD Policajac-Josif PancicXPAJ030
Parawanga OrienteersXPAN000
PARACHINXPAR010
Patria MłynneXPAT0120
PD PTT BeogradXPDP030
PD PobedaXPED0500
Peleng-VimpelXPEL030
Pfeil RobertXPFE000
PihkaniskatXPIH010
Päijät-RastiXPIJ020
PK PobedaXPKP090
Plaian VoicuXPLA000
Pol. MasiXPMA000
Podmolé ZlínXPOD040
Polisportiva BesaneseXPOL0110
PK ParacinXPPA010
Parawanga OrienteersXPRA010
Predrag KrsticXPRE000
PSK KopaonikXPSK020
Radioklub BlanskoXRAD020
Rajamäen RykmenttiXRAJ040
RastihaukatXRAS010
Rauman Työväen UrheilijatXRAU020
Regensburg OLGXREG000
Rehab SCXREH010
RenardXREN000
Regensburg OLGXRGE000
Rehab SCXRHA030
Ringsaker OKXRIN010
Rostov-on-DonXROS080
Rasti-VihtiXRST010
24 órás váltó szervezőbizottságaXRSV000
RWW Team LatviaXRTE070
RastivarsatXRTI010
RumpálXRUM020
RussiaXRUS010
RUZ, TJ RuzenaXRUZ050
RSV HannoverXRVH010
Røyken OLXRYK020
Star Team NagybányaXSAR020
SOB OlomoucXSBO030
Schultheisz GyörgyXSCH000
Star Team XSEA010
Semion GofchteinXSEM020
Sergey BorovkovXSER000
SK HADVEO Banska BystricaXSHA0210
Schultheisz Botond XSHU000
Siegfried OpetnikXSIE000
SIGN OrienteeringXSIG030
SvájcXSJC010
SK Cart Print NitraXSKC010
Ski-Club LaufXSKI010
SK Maslacak XSKM060
SKOB ZlinXSKO0120
SKP Zdar nad SazavouXSKP020
SK Sandberg BratislavaXSKS020
SKV OLG KaltenbrunnXSKV030
SK Zabovresky BrnoXSKZ010
Slavia ZU ZilinaXSLA030
SLOWXSLO010
Suunta SepotXSNT000
Szoboszlay AndrásXSOB000
SOC HeinolaXSOC000
Sokol PezinokXSOK0270
SOK AnebyXSON010
Soproni Műegyetemi Atlétikai és Football KlubXSOP000
Sportklub KovrovXSOR060
Southampton Orienteering Club XSOU000
Slovak national teamXSOV080
Sportunion KlagenfurtXSPO010
SprintAddictsXSPR020
SerbiaXSRB030
Sarnena goraXSRN040
Sportunion SCHÖCKL GrazXSRT0470
SU Schöckl OrienteeringXSSC010
SVSE VasutasXSSE0150
Stars Orienteering ClubXSTA040
L-TEAMXSTE040
Stigmännen-KarlshamnXSTI000
Stokke ILXSTO000
Sportunion Schöckl GrazXSTU030
Suunta-SepotXSUN020
Suomussalmen RastiXSUO010
SusiXSUS010
Suunta JyväskyläXSUU040
Slovak JuniorXSVA090
SVSE SchweizXSVS050
SKOXSXX000
SOKXSXX020
SK100XSXX010
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyeXSZA010
Szegedi Bokorugró XSZE050
Sziléziai kiválasztásXSZI090
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület SZTXSZO010
Tamas SzutsXTAM000
TranSilva Kolozsvár XTAN020
TBB Sport club Terezka Banska BystricaXTBB030
TBSEXTBS000
TJ Cingov Spisska Nova VesXTCI020
TemesvarXTEM010
Three Rock Orienteering ClubXTHR030
Tibortelep SEXTIB010
TiZliXTIZ020
TJ Cingov Spisska Nova VesXTJC020
TJ Rapid BratislavaXTJR0220
TKE KošiceXTKE020
Tálas AndrásXTLA000
Trolllhattan SOKXTLL030
Tunyogi JózsefXTNY000
TROL BelgiumXTOL040
Transilva Kolozsvár XTRA010
Trol BelgiumXTRO020
TSM Hanacké oblastiXTSM0270
Tóth AttilaXTTH000
Tullinge SKXTUL020
Tunyogi BendegúzXTUN000
Turisztikai Tájékozódás Kertészeti és Erdőgazdaság Kar TimisoaraXTUR050
TV Coburg-NeusesXTVC040
TyrvingXTYR020
UAE Orienteering TeamXUAE090
UKS Siódemka RumiaXUCZ0130
Uganda Orienteering FederationXUGA0100
Unio Excursionista VicXUIO010
Ukraina Munkacs XDSZXUKR0160
UKS Azymut DębówXUKS080
UMKS Orkan OstrodaXUMK050
UNISPORT AUSTRIAXUNI010
USK PrahaXUSK030
UKS Orientus LodzXUSO010
USV TU DresdenXUSV020
USV JenaXUVJ010
UZAO Team MoscowXUZA020
Valeri teamXVAL040
Varei TeamXVAR010
VBM BrnoXVBM050
Vehkalahden VeikotXVEH010
Velencei-tavi Életmód KlubXVEL030
VeVeXVEV030
Vang OLXVGO0120
Világhírû SCXVIL010
Vitéz LászlóXVIT000
VSK Mendelu BrnoXVKM020
Verdal OKXVRD010
Variopintos ZGXVRI040
VSK CsíkszeredaXVSK090
Växjö OKXVXJ000
VZA ZilinaXVZA0160
XLOMXXLO000
Yarra Valley Orienteering ClubXYAR010
YizraelXYIZ010
Ylistaron Kilpa-VeljetXYLI010
Ziemelkurzeme OKXZIE030
Zuglói Danuvia SEZDS210
Zrinyi Kat. Akadémia SE Bp.ZKA000

Egyesületen kívüliek

EgyesületRövidí­tésLeigazolt tagokKülső tagokInaktív tagok
Egyesületen kívüliEK543740
Shivling Hibajelentés | Adminisztrátor | Impresszum | Súgó